SŠ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LABORATOŘÍCH - ODD. BIOLOGICKÝCH ANALÝZ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SŠ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LABORATOŘÍCH - ODD. BIOLOGICKÝCH ANALÝZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracovní poměr, jednosměnný provoz, pracovní poměr na dobu 6 měsíců ode dne nástupu s možným následným prodloužením.
- Náplň práce: Provádění lab. vyšetření a měření (mikrobiologické a biologické rozbory vod, potravin, kontrola sterilizace, testy účinnosti dezinfekčních prostředků), včetně hodnocení.
- Požadujeme: SZŠ nebo SŠ chemického nebo potravinářského směru. Osvědčení o výkonu zdrav. povolání - zdravotní laborant - výhodou. Praxe v mikrobiologické laboratoři - výhodou. Dobrá znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita, spolehlivost komunikativnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování.
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days.
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: veronika.klouckova@zuusti.cz
- Více informací na www.zuusti.cz
Volné místo sš odborný pracovník/pracovnice v laboratořích - odd. biologických analýz pro lokalitu Hradec Králové.