Vedoucí prodejny

  • Teplá

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Husova 185, 364 61 Teplá u Mariánských Lázní. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden nebo denní x odpolední směny - dle domluvy (Po-Pá 5:30-18:00 h, So 5:30-13:00 h, Ne 5:30-12:00 h). Náplň práce: různorodá práce (od objednávek a administrativy v kanceláři po příjem zboží a doplňování na obchodě, vedení malého týmu max. 6 zaměstnanců). Požadujeme: zkušenosti s vedením kolektivu, aktivní znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem, péče o zaměstnance (stmelit kolektiv), spravedlivé vystupování, jejich trénink, milé vystupování k zákazníkům, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: možnost seberealizace v prezentaci zboží (aktivního prodeje), prémie za splněné tržby nebo dobrý výkon. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Teplá.