Probační asistent (pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému)

  • Sokolov

Pracovní místo ( Probační asistent (pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: knovakova@pms.justice.cz

Kontatní osoba: Mgr. Karla Nováková, krajská vedoucí, 737 231 287

Náplň práce:
- výkon činností asistenta PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační
službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci
výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení
- specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému
(dále jen EMS) v Karlovarském kraji

Požadavky:
- ukončené vysokoškolské bakalářské studium ve společenskovědní oblasti, VOŠ nebo
středoškolské studium s maturitou humanitního směru
- věk nad 21 let
- bezúhonnost
- ochota práce v pohotovostním režimu o víkendech
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- ochotu cestovat
- pozitivní vztah k technice
- uživatelskou znalost MS Office, Word, Excel, Power Point

Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené. 5 dní zdravotního volna, rizikový příplatek

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Jednoty č.p. 654, 356 01 Sokolov
Volné místo probační asistent (pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému) pro lokalitu Sokolov.