Dělník/ce v oblasti výstavby budov

Pracovní místo ( Dělník/ce v oblasti výstavby budov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce - LIBENICE

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ
Stavební dělník - práce v okrese Kolín

Kontakt nejprve telefonicky.
Volné místo dělník/ce v oblasti výstavby budov pro lokalitu Kolín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Manipulační dělníci ve výrobě Požadujeme: pracovitost, beztrestnost, spolehlivost. Nepravidelné volno, pracovní soboty, případně neděle, pružná pracovní doba. Nabízená mzda při zaučení, po zaučení mzda v rozmezí 15 000 - 20 000,- Kč. V případě zájmu posílejte své životopisy na ...
NEDORIT, s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

Dělník/dělnice ve výrobě Volné místo pro dělník/dělnice ve výrobě lokalitu Plazy.
proseat Mladá Boleslav s.r.o. Plazy, Inzerováno včera

POMOCNÝ DĚLNÍK/CE DO TRUHLÁŘSKÉ VÝROBY Volné místo pro pomocný dělník/ce do truhlářské výroby lokalitu Okřínek.
SAMOS nábytek, s.r.o. Okřínek, Inzerováno včera