Loomis Czech Republic a.s. PŘEPRAVCE CENNÝCH ZÁSILEK

PŘEPRAVCE CENNÝCH ZÁSILEK

Odeslat

Pracovní náplň
zbrojní průkaz sk. D, ŘP sk. B, plat + příplatky, cestovní náhrady, hlásit se předem telefonicky
Volné místo přepravce cenných zásilek pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 05. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PŘEPRAVCE CENNÝCH ZÁSILEK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: Loomis Czech Republic a.s.
Ulice: Bánskobystrická 114
Město: Liberec
PSČ: 460 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Bursa
E-mail: miroslav.bursa@cz.loomis.com
Telefon: +420 731 143 553

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Loomis Czech Republic a.s.