VEDOUCÍ NÁKUPU

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Rozvoj strategie nákupní politiky a její organizace
- Strategický, operativní nákupu
- Podílení se na projektech v oblasti nákupu
- Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
- Provádění výběrových řízení, hodnocení a rozvoj dodavatelů
- Zodpovědnost za snižování nákladů a dosažení úspor ve všech oblastech nákupu
- Koordinování výše zásob materiálu podle cílů společnosti
- Přímé řízení skladového hospodářství (interní a externí)
- Zodpovědnost za evidenci a skladování dle norem ISO 9001
- Zkušenosti s ERP / MRP systémy
Požadujeme:
- Zkušenosti v oblasti nákupu z mezinárodní společnosti min. 5 let
- Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
- Počítačové znalosti: MS Office, Internet, E-mail, znalost MRP systemu (SAP, BaaN, MFGPro atd.) výhodou
- Všeobecný přehled v oboru strojírenství
- Zkušenosti s vedením týmu lidí výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Schopnost efektivního vyjednávání, plánování
- Orientaci na výsledek i na týmovou spolupráci
- Časová flexibilita, ochota vyjíždět na pracovní cesty do zahraničí
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová:
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
tel. 482 710 520, 774 287 533
Volné místo vedoucí nákupu pro lokalitu Liberec.