Steinhauser, s.r.o.

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Prodej masa a masných výrobků, ul. Joštova v Brně. Praxe v oboru výhodou
Bližší informace: Monika Steinhauserová - manažerka podnikových prodejen - tel. 728 133 448
Výhody: nákup zboží za velkoobchodní ceny, zájezd do termálních lázní
První kontakt: telefonicky
Volné místo prodavačka pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Steinhauser, s.r.o.
Ulice: Joštova 598
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Steinhauserová
E-mail: Monika Steinhauserová
Telefon: +420 728 133 448

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Steinhauser, s.r.o.