Servisní technik technologie bioplynových stanic

  • Střelice

Pracovní místo ( Servisní technik technologie bioplynových stanic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.
Pro naše servisní oddělení hledáme kolegu na pozici:
SERVISNÍ TECHNIK technologie bioplynových stanic

Popis práce:
- provádění pravidelného a havarijního servisu technologie bioplynových stanic
- časté výjezdy po celé ČR (časově náročná práce)
- výjezdní místo: Střelice u Brna

Požadavky na kandidáty:
- vzdělání: SOU s maturitou, SŠ i VŠ (se zaměřením na elektromechanik, strojař apod.)
- základní znalost PC
- časová flexibilitu, samostatnost, preciznost
- manuální zručnost
- schopnost a snaha se rychle učit
- řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)
- pečlivost, dobré schopnosti komunikace se zákazníky

Velkou výhodou:
- zkušenosti z technických oborů (elektro, strojírenství, automobilová doprava atd.).
- znalost německého jazyka - není podmínkou
- svářečský průkaz plast, ocel - není podmínkou
- el. vyhláška 50 - není podmínkou

Nabízíme:
- mzdu adresně podle kvalifikace a dosažené praxe
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- platový růst a zvyšování kvalifikace
- práci v perspektivním a zajímavém oboru
- služební notebook, mobil aj.
- zaučení pod dohledem zkušených servisních pracovníků
-možnost práce s kvalitní a moderní technologií
- stravenky
-sick days
Místo výkonu práce: Střelice u Brna a dále celá ČR
Volné místo servisní technik technologie bioplynových stanic pro lokalitu Střelice.