Probační asistent/ka - pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systém

  • Chrudim

Pracovní místo ( Probační asistent/ka - pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systém ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim, Poděbradova 909.
Pracovní náplň: výkon činností asistenta PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., t.j. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení, specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému v soudním kraji, součinnost s justičnímu partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy EMS, zakládání a editování údajů monitorované osoby v IS, nastavení parametrů monitorovacího programu u monitorované osoby (pachatele), cílové zaměření a nastavení parametrů fungování EMS, činnosti spojené s instalací a deinstalací koncového zařízení v místě bydliště klienta, párování koncového zařízení s monitorovanou osobou, řešení bezpečnostních a provozních incidenctů EMS ve spolupráci s příslušným vedoucím případu.
Požadavky: ukončené vysokoškolské, bakalářské studium ve společenskovědní oblasti, VOŠ nebo SŠ studium s maturitou humanitního směru - asistent, věk nad 21 let, bezúhonnost, 2 reference k dosavadním pracovním zkušenostem uchazeče, ŘP sk. B - aktivní řidič PC (Office, Word, Excel, PowerPoint),...
Nabízíme: platová tř. 9, zvláštní příplatek, po zkušební době osobní ohodnocení, absolvování specializovaného vzdělávacího kurzu, další odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky,...
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů dle z.č. 101/2000 Sb. zasílejte nejpozději do 2.5.2017 na e-mail nebo na adresu PMS Jičín,