VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODBORU ÚŘADU MO LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODBORU ÚŘADU MO LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou, nástup možný dle dohody, platová třída 11. (mzdové rozpětí podle zápočtu let odborné praxe).
Vedoucím úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát.
občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá
jednací jazyk.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
Ostatní předpoklady: znalost a praxe v účetnictví, výborná znalost právních předpisů pro výkon činnosti, prokázání splnění zkoušky ze zvláštní odborné způsobilosti dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících samosprávných celků, pro správní činnosti při správě daní a poplatků a při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou., praxe ve státní správě a samosprávě výhodou, znalost problematiky veřejné správy výhodou. Požadujeme samostatnost při řešení problémů, vysokou zodpovědnost a důslednost při vykonávání práce, odolnost vůči stresu, velmi dobrou znalost práce na PC, znalost programu GINIS (Gordic) výhodou. Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou na http://www.vratislavice.cz/uredni-deska/ostatni
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do tohoto výběrového řízení je dne 4. května 2017.
Kontaktní spojení pro případné dotazy:
- Ing. Martin Čech, tel. 482 428 825, e-mail: cech.martin@vratislavice.cz
- Jana Kučerová, tel.: 482 428 810, e-mail: kucerova.jana@vratislavice.cz
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdyk