PRACOVNÍK VTK KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK VTK KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kontrola vyrobených dílů dle dané dokumentace, práce s PC v kanceláři - zadávání reportu
- práce Po - Pá pouze noční směny
Požadavky:
- znalost práce na PC (MS Office, práce s obrázky, orientace v PC)
- alespoň povrchní znalost práce v SAP výhodou
- znalost měření dílů (posuvné měřidlo, kalibr, pásmo, mikrometr) výhodou
- dobré oči, rozeznání barevných odstínů (potvrzeno lékařskou prohlídkou)
- praxe v oboru Automotive výhodou
- psychická odolnost
Nabízíme:
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem už ve zkušební době
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, později prodloužení.
Hlásit se telefonicky v době Po - Pá 8.00 - 14.00 hod., e-mailem nebo osobně na adrese Ampérova 495, Liberec v Po - Pá 8.00 - 11.00 hod.
Volné místo pracovník vtk kvality pro lokalitu Liberec.