KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: předem telefonicky, e-mailem
Pracovní doba: 10 - 22 hod
Vyučení v oboru, spolehlivost, bezúhonnost.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: p. Beschastny Yury, e-mail: 607075455@seznam.cz Životopisy zasílejte na uvedený e-mail. Praxe a znalost staroslovanské kuchyně výhodou, vysoké pracovní nasazení a odpovědnost. Aktivní znalost RJ. Volné místo číšník/servírka ...
Přírodní Pivní Lázně s.r.o. Děpoltovice, Inzerováno včera

Přírodní Pivní Lázně s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA KUCHAŘ/KA Kontakt: pí Majorošová Nikola, tel.: 721263587, e-mail: provoz@jeandecarro.com životopis zasílat na adresu provoz@jeandecarro.com Požadujeme: - samostatnost, spolehlivost, praxe v hotelu výhodou Nabízíme: - malý hotel,příjemné pracovní ...
LDT Panorama CZ a. s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny