Odborný prodejce (Valašské Meziříčí)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Odborný prodejce (Valašské Meziříčí) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu
* příjem poptávek, objednávek
* zpracování nabídek, konzultační činnost
* smluvní uzavření obchodního případu, fakturace
* spolupráce s obchodními zástupci a dalšími kolegy na pobočce

Naše očekávání:
* vzdělání technického směru (TZB – velkou výhodou)
* praxi na obdobné pozici, obor: voda, topení, plyn – vítáme!
* zkušenosti s informačním systémem typu Navision, SAP – výhodou
* ŘP sk. B
* odpovědnost, orientaci na zákazníka, loajalitu

Nabízíme vám:
* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
* zaškolení zkušenými kolegy z oboru
* motivující finanční ohodnocení
* příspěvek na stravování
* možnost pracovního postupu
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* a možnost nákupu zboží za zaměstnanecké ceny
Volné místo odborný prodejce (valašské meziříčí) pro lokalitu Valašské Meziříčí.