Provozní stavební technik, Mistr stavební výroby, Stavbyvedoucí

  • Brno

Pracovní místo ( Provozní stavební technik, Mistr stavební výroby, Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit schůzku

Náplň práce:
Jednání a řízení pracovníků stavební výroby a subdodavatelů.
Pravidelné kontroly staveb, účast na kontrolních dnech.
Objednávky materiálů, zásobování stavebních akcí.

Vzdělání v oboru:
Pozemní stavitelství, Technická zařízení budov

Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny B, znalost odborné problematiky, orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci, praxe v oboru vítána.

Osobní předpoklady a dovednosti:
Komunikativnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, tvůrčí přístup k řešení technických problémů, ochota učit se nové věci, příjemné vystupování.

Nabízíme:
Práce na HPP, mzda 25 000,- Kč + provize ze zrealizované zakázky, služební vozidlo, mobilní telefon, nástup možný ihned
Volné místo provozní stavební technik, mistr stavební výroby, stavbyvedoucí pro lokalitu Brno.