PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE - pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE - pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
výkon činností úředníka PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení
specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému (dále jen EMS) v soudním kraji
součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy EMS
zakládání a editování údajů monitorované osoby v informačních systémech
nastavení parametrů monitorovacího programu u monitorované osoby (pachatele)
cílové zaměření a nastavení parametrů fungování EMS, činnosti spojené s instalací a deinstalací koncového zařízení v místě bydliště klienta
párování koncového zařízení s monitorovanou osobou
řešení bezpečnostních a provozních incidentů EMS ve spolupráci s příslušným vedoucím případu
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium ve společenskovědní oblasti
bezúhonnost
vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
ochotu vykonávat práci v pohotovostním režimu o víkendech
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
ochotu cestovat
pozitivní vztah k technice
uživatelskou znalost MS Office, Word, Excel, Power Point
schopnost pracovat v týmu
zodpovědný a pečlivý přístup k práci
odolnost vůči stresu
ochotu vzdělávat se
technické dovednosti jsou vítány
Nabízíme
pracovní úvazek HPP
platová třída 9, po zkušební době 11, po absolvování kvalifikačního kurzu 12. platová třída (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
rizikový příplatek
práci na dobu neu