obchodník v oblasti reklamy

Pracovní místo ( obchodník v oblasti reklamy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:Koleček Jaroslav, tel.: +420 776 099 911, e-mail: info@vsevid.cz, prvotní kontakt telefonicky 9-17h, místo výkonu: celá ČR vždy v okolí bydliště.
Nabízíme:
- Flexibilní pracovní doba
- Po zaučení plat min. 24tis.
- Možnost kariérního růstu i vzdělávání
- Perspektiva rozvoje společnosti i mimo ČR
Náplň práce:
- Vytváření vztahů s novými, Vámi nalezenými klienty
- Udržování vztahů se stávajícími klienty společnosti
- Monitoring trhu a spolupráce na nových strategiích
Požadujeme:
- Obchodní a jazykové zkušenosti výhodou
- Základní znalosti práce na PC (word, excel, outlook)
- Vysoké pracovní nasazení a týmovost
Profesionální přístup, schopnost navázat osobní kontakt
Finanční bonusy, firemní notebook, firemní automobil po 3 měsících.
Nabízíme práci pro obchodníky v oblasti reklamy. Tato pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Práce je na max 2h v terénu a zbytek práce z domu.
Zájemce zaškolíme a pokud budou mít zájem, jsme schopni nabídnout proškolení i v jiných oblastech než jsou základy práce na PC: základy grafických prací, finanční a občanská gramotnost, základy účetnictví a základy administrativních prací a obchodních dovedností.