LUKROM, spol. s r.o.

Servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři

Odeslat

Pracovní náplň
SERVISNÍ TECHNICI - OPRAVÁŘI ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - AUTOELEKTRIKÁŘI
Nástup možný ihned nebo dohodou
POŽADUJEME: řidičský průkaz min. sk. B+T, znalost práce na PC nebo schopnost se doučit, zkušenosti v oboru zemědělské, komunální, stavební, dopravní techniky, výhodou zkušenost v oboru autoelektrikář, manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba techniky, řešení technických problémů, vyhledávání závad, vyhledávání + objednávání náhradních dílů.
NABÍZÍME: kvalitní technické zázemí, firemní benefity, stabilizovaná firma, mobilní telefon, notebook, služební servisní vozidlo, stravenky, práce se špičkovou zemědělskou technikou.
Jednosměnná - pružná pracovní doba.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 724 527 333, e-mailem: vit.heliman@lukrom.cz
ov. 19.10.
Volné místo servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LUKROM, spol. s r.o.
Ulice: Hranická 1
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vít Heliman
E-mail: vit.heliman@lukrom.cz
Telefon: +420 724 527 333

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUKROM, spol. s r.o.