Zdeněk Bílek

ELEKTRIKÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
ELEKTRIKÁŘ
- vyhláška 50 § 7
- ŘP sk. B
- praxe 2 roky
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění
HLÁSIT SE: Iveta Kylíšková tel.: 777 287 069, volat Po - Pá 8:00 - 15:30hod., email: kyliskova@zdenek-bilek.cz, osobně pouze po telefonické domluvě
Volné místo elektrikář pro lokalitu Most.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ELEKTRIKÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Zdeněk Bílek
Ulice: Jasmínová 244
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Kylíšková
E-mail: Iveta Kylíšková
Telefon: +420 777 287 069

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Bílek