ZDRAVOTNICKÝ/-Á ASISTENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ/-Á ASISTENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; nástup možný ihned; nepřetržitý provoz
- Odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; po zapracování osobní příplatek
- Požadujeme: střední odborné vzdělání s maturitou - obor zdravotnický asistent (doložení dokladu o dokončeném studiu), doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, znalost ošetřovatelské práce a vedení ošetřovatelské dokumentace.
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; příjemné pracovní prostředí; možnost profesního růstu; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže; odměny k životním a pracovním jubileím
- V případě zájmu kontaktujte: Schafferová Nina Mgr., tel.: 702 124 806 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: nschafferova@ddhk.cz
Volné místo zdravotnický/-á asistent/-ka pro lokalitu Hradec Králové.