PROJEKTANT/-KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB - SPECIALISTA NA REVITALIZACI VODNÍCH TO

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTANT/-KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB - SPECIALISTA NA REVITALIZACI VODNÍCH TO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Skupina Revitalizace vodních toků hledá do své party nadšence do přírodních řek, potoků, tůní apod. Rádi bychom někoho s citem pro přírodu, ochotného uvažovat o krajině v širších souvislostech. Zároveň je nutné technické vzdělání.

PROJEKTANT/-KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB - SPECIALISTA NA REVITALIZACI VODNÍCH TOKŮ
- PP na dobu určitou (1 rok, poté možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou) nástup možný ihned
-Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství, nebo krajinné inženýrství, nebo SŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství (preference VOŠS a SŠS Vysoké Mýto), uživatelská znalost grafických systémů AutoCad (Atlas KRES DMT, ARC GIS výhodou), řidičské oprávnění na osobní automobil, schopnost práce v kolektivu a komunikace s okolím, zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
-Nabízíme: zajímavé pracovní prostředí, využití moderní techniky při zpracování zadaných úkolů, po zapracování pružnou pracovní dobu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům, práci v kanceláři i terénu, spolupráci na zajímavých zahraničních projektech, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná pro OZP, absolventy/-ky
- Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: sindlarova@sindlar.cz nebo volejte na tel. č. 495 402 560
Volné místo projektant/-ka vodohospodářských staveb - specialista na revitalizaci vodních toků pro lokalitu Hradec Králové.