Informátoři v Městském informačním centru Mariánské Lázně

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Informátoři v Městském informačním centru Mariánské Lázně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hlavní 47, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 8:00-19:30 h. Náplň práce: podávání informací o Mariánských Lázních a okolí, prodej vstupenek, jízdenek, zboží, suvenýrů, zprostředkování služeb v cestovním ruchu, reprezentace města na veletrzích. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání s maturitou, minimálně dva světové jazyky slovem i písmem (NJ, RJ, AJ), znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), psaní všemi deseti, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, příjemné vystupování, znalost lokality Mariánské Lázně a okolí, bezúhonnost. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, možnost každodenního využití znalostí cizích jazyků slovem i písmem, standardní pracovní smlouva HPP (možnost prodloužení na dobu neurčitou), firemní benefity, 5 týdnů dovolené, stravenky. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo informátoři v městském informačním centru mariánské lázně pro lokalitu Mariánské Lázně.