Hlavní účetní

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Kompletování účetnictví firmy, Příprava daňových přiznání DPH, kontrolní a souhrnné hlášení, daně z příjmu, srážková daň, silniční daň, Zpracování mzdové agendy, Provádění roční uzávěrky účetnictví, zpracovávání přílohy k roční účetní uzávěrce, Zpracovávání podkladů pro konsolidaci, Zpracovávání dokladové inventarizace, Metodické řízení a kontrolování účetnictví v souladu s právními předpisy, Zpracovávání a aktualizace vnitřních účetních směrnic, Zpracovávání výkazů rozvahy a výsledovky
Spolupráce s Finančním úřadem a bankovními institucemi, obchodním rejstříkem, pojišťovnami, státními úřady, Příprava podkladů o hospodaření na porady vedení, Plnění úkolů stanovených přímým nadřízeným
- Požadujeme: SŠ/VŠ ekonomického směru, Delší praxi na pozici účetní, Pokročilou znalost účetnictví a daňové problematiky, schopnost samostatné práce v IS firmy, znalost IS Qi výhodou, Analytické myšlení, smysl pro detail, pečlivost, Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
- Nabízíme: Samostatnou zodpovědnou práci
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Kroměříž.