Prodavač/ka

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tesco Stores ČR a.s. - Rumburk, Pražská č.p. 1677/1, Rumburk..
Práce na pokladně, vybalování zboží.
Kontakt: osobně nebo telefonicky na tel.: 725786509
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Rumburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA Martes Sport Náplň práce: - aktivní nabídka a prodej zákazníkům - práce se zbožím na prodejně - prezentace výloh a materiálů na podporu prodeje - práce na pokladně Požadujeme: - zkušenosti s prodejem sportovního vybavení nebo na podobné pozici v maloobchodě - ...
Sierra Sport s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA PRODAVAČ/KA - Místo výkonu práce: Hostomice. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu (výhodou). Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. ...
COOP Hořovice, družstvo Hostomice, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka Nabízíme benefitní program(UNI šeky, věrnostní odměny,..), zaměstnání v dlouhodobě stabilní firmě Hlásit se telefonicky nebo na email Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Teplice.
ŠROUBEK Ústí nad Labem, s.r.o. Teplice, Inzerováno před 3 dny