manažer/ka výstupní kvality

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( manažer/ka výstupní kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Příprava nových a správa stávajících pack listů (cans and pouches)
Zajištění vývozních dokumentů, komunikace s veterinární správou
Řešení reklamací souvisejících s výstupní kontrolou, přijetí nápravných opatření za tyto reklamace
Organizace a dohled nad výstupní kontrolou (interní a externí sklady)
Organizace a dohled nad kvalitativní kontrolou balení konzerv a pouch
Zajištění kvalitativní kontroly vráceného zboží
Kontrola evidence expedovaného zboží
Kontrola blokace a uvolnění zboží ve skladu hotových výrobků
Zodpovědnost za zajištění vnější kontroly nakupovaného zboží z třetích stran
Zajištění kontroly skladových zásob v externích skladech
Povinnost pravidelně reportovat výsledky kontrol Factory QM
Součinnost při přípravě auditů a důležitých návštěv
Požadavky na vzdělání a odbornost: VOŠ/VŠ - chemie nebo technologie potravin
znalost - práce s PC - MS Word, Excel - podmínkou, Navision - výhodou
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, vedení lidí, hodnocení pracovního výkonu, spolehlivost, systematičnost, samostatnost, rozhodnost, prostředí mezinárodní výrobní společnosti, stravenky, odměna za odpracovanou dobu, prémie a příplatky k základní mzdě, penzijní připojištění, možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
kontakt tel. nebo e-mailem
Volné místo manažer/ka výstupní kvality pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.