Lenka Steinbauerová

POKOJSKÁ V PENZIONU + úklidové práce

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: praxe v obdobném zařízení výhodou - zkušenosti s úklidem, práce Po-Pá bydliště v Č.Budějovicích, možnost plného i zkráceného úvazku
Volné místo pokojská v penzionu + úklidové práce pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKOJSKÁ V PENZIONU + úklidové práce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Lenka Steinbauerová
Ulice: Husova tř. 37
Město: České Budějovice
PSČ: 370 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Steinbauerová
E-mail: Lenka Steinbauerová
Telefon: +420 603 355 533

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lenka Steinbauerová