Instruktoři zážitkového programu na školách v přírodě

  • Vlastějovice

Pracovní místo ( Instruktoři zážitkového programu na školách v přírodě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Instruktor působí u škol, které jsou u nás na škole v přírodě nebo na školním výletě. Nejčastěji pobyty trvají 3-5 dní. V 9:00 přebírá svoji skupinu či školní třídu, aby ji provedl celodenním zážitkovým programem do 18:00 (2x pauza na svačinu- dopolední a odpolední, 1x polední klid 1,5-2 hodiny).
Instruktor má program předem připravený, tj. ví v kolik hodin má třída herní blok, v kolik má painball či vysoká lana, jestli má noční hru, atd. Rozhodně však není instruktor jen průvodcem po hrách a atrakcích, naopak, vkládá do celého programu svoje já a svoji osobnost.
Požadujeme: věk 18 let, zodpovědnost, zájem o práci s dětmi, komunikativní schopnosti na vysoké úrovni, praxe výhodou.
Nabízíme: bezplatné ubytovnání, bezplatné stravování, vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace a odbornosti, slevy na letní tábory pro sourozence a rodinu, slevy na pobyty v našich střediskách v Jeseníkách, firemní oblečení, možnost využívat ve volném čase aktivity ve střediskách (lezecké stěny, airsoft,...)
V případě zájmu se hlaste emailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: RS Slunečné údolí, Kounice 30
Volné místo instruktoři zážitkového programu na školách v přírodě pro lokalitu Vlastějovice.