SŠ/VŠ Odborný pracovník - Odd. faktorů prostředí

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( SŠ/VŠ Odborný pracovník - Odd. faktorů prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: měření fyzikálních faktorů (hluk, osvětlení, mikroklimatické podmínky), prašnosti a chemických škodlivin na pracovištích a v komunálním prostředí, včetně přípravy a výběru měřících míst. Zpracování výsledků měřeni, interpretace výsledků naměřených hodnot. Komunikace se zákazníky. Vedení evidence objednávek.
Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru, praxe v laboratoři výhodou - zkušenosti s analýzami, měření na lab. přístrojích. Základy administrativy, samostatnost, flexibilita. ŘP sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením, platové ohodnocení dle vzdělání a praxe. Vice informací na www.zuusti.cz.
Kontakt: e-mailem či poštou zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi + kopii dokladů o dosaženém vzdělání.
Volné místo sš/vš odborný pracovník - odd. faktorů prostředí pro lokalitu Ústí nad Labem.