Krajská zdravotní, a.s. Elektrikář

Elektrikář

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro - provozní elektrikář, ev. elektromechanik rozvodných zařízení, kvalifikace dle vyhl.č. 50/1978 min. §6, o odbornou způsobilost v elektrotechnice, praxi v oboru, řidičský průkaz B (aktivní řidič), zdravotní způsobilost, bezúhonnost, stresovou odolnost. Nabízíme: platové podmínky 15 000,- Kč., dovolenou navíc, podnikové stravování.
Hlásit se osobně nebo telefonicky.
Volné místo elektrikář pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrikář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Krajská zdravotní, a.s.
Ulice: Sociální péče 3316
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Lukešová
E-mail: Renata Lukešová
Telefon: +420 477 117 969

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krajská zdravotní, a.s.