Stavbyvedoucí

  • Noviny pod Ralskem

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma AEROLUX s.r.o. příjme do hlavního pracovního poměru stavbyvedoucího pro silniční i železniční stavby a montáž ocelových konstrukcí.

Náplň práce
• Organizace montáží
• Zodpovědnost za plnění stanovených úkolů
• Zajišťování bezpečnosti práce
• Zodpovídá za plnění plánu realizace staveb na území celé ČR a SK (formou dozoru na více stavbách)

Požadujeme:
• SŠ/SOÚ stavební nebo strojní
• znalost pracovních postupů a technické dokumentace
• organizační schopnosti
• praxe v oboru nutná
• samostatnost
• časovou flexibilitu
• zodpovědnost
• spolehlivost
• odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, výpis z rejstříku trestů
• kvalifikace OP16, F02 nebo F04 výhodou

Nabízíme:
• zajímavé mzdové podmínky (fixní plat+prémie)
• příspěvek na závodní stravování popř. stravenky
• příspěvěk na penzijní pojištění
• nástup možný ihned
• stabilní zázemí v perspektivní firmě

Pracovní doba jednosměnná, ale nerovnoměrná. Zázemí firmy je Novinách pod Ralskem. Pracovní poměr na dobu určitou s trváním 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce. V případě oboustranné spokojenosti smlouva na neurčito.
Své životopisy zasílejte na email lenka.sobanova@aerolux.cz nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle 725 833 219.
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Noviny pod Ralskem.