OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání obchodního či technického zaměření
- uživatelskou znalost práce na PC (OS Windows, MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- řidičský průkaz skupiny B
Očekáváme:
- obchodní zkušenosti (nejlépe v IT, s aktivním prodejem)
- velmi dobré komunikační schopnosti, aktivní a pozitivní přístup
- příjemné vystupování
- rychlou orientaci v nových informacích, schopnost uvažovat v souvislostech
- výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
- prezentační dovednosti, kreativitu, flexibilitu
- samostatnost, preciznost, důslednost a spolehlivost
- výhodou jsou znalosti v oblasti ekologie a odpadového hospodářství
Zaměstnanecké výhody:
- dobré platové ohodnocení s motivační složkou
- práci v otevřeném kolektivu s důrazem na vzájemnou spolupráci
- příležitost dalšího odborného i profesního růstu
- zajímavý obor IS/IT a ekologie
- příjemné pracovní prostředí v liberecké kanceláři v centru města
- bohaté zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravné, mobilní telefon, sick days apod.)
Hlásit se předem e-mailem.
Volné místo obchodně-technický zástupce pro lokalitu Liberec.