Prodejce nových vozidel

  • Brno

Pracovní místo ( Prodejce nových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.
Chcete pracovat pro jednoho z nejvýznamnějších obchodníků s novými vozidly? Baví Vás komunikace s lidmi a auta jsou Vašim koníčkem? Tak hledáme právě Vás!
Autorizovaný prodejce vozů Citroën a Ford společnost BRNOCAR a.s. je od roku 1995 vyhledávaným partnerem pro více jak 5.000 zákazníků, od jednotlivců, rodin s dětmi, seniorů až po velké společnosti. Nyní hledáme na hlavní pracovní poměr Prodejce nebo Prodejkyni nových vozidel.

Provádí práce související s prodejem nových vozidel, zakládá klientské objednávky, prodává nové vozy s navazujícím předáním vozidla a péčí o zákazníka, nabízí doplňky k novým vozidlům, vytváří zakázky pro předprodejní přípravu, nabízí leasingové a úvěrové smlouvy.
Požadujeme:
Praxi v oboru
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování
Komunikativní, spíše extrovertní osobnost, příjemné vystupování
Samostatný a proaktivní přístup
Schopnost efektivně plánovat svůj čas a práci ostatním
Řidičský průkaz skupiny B - nutnost!
Práce na PC - MS Office
Anglický jazyk na úrovni B1
Nabízíme:
příspěvek na stravování, možnost firemního vzdělávání, příspěvek na PHM
Volné místo prodejce nových vozidel pro lokalitu Brno.