Koordinátor v oblasti logistiky

  • Brno

Pracovní místo ( Koordinátor v oblasti logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte na e-mail: szizkova@ulmaconstruction.cz
Společnost ULMA Construcción CZ, s. r.o., s pobočkou Brno, Olomoucká 176, působící na trhu v ČR v oboru systémového bednění, podpůrných konstrukcí a pažení, přijme do pracovního poměru:
KOORDINÁTORA LOGISTIKY
Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, dobrá znalost anglického jazyka, dobrá znalost MS Office, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, koordinační schopnosti, snaha učit se novým věcem. Praxe v logistice/stavebnictví výhodou. ŘP skupiny B. Nástup 1. 5. 2017.
Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti, výhodné mzdové podmínky, další bonusy dle pracovní výkonnosti a trvání pracovního poměru u společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Volné místo koordinátor v oblasti logistiky pro lokalitu Brno.