Vedoucí/prodavačka domácích potřeb ORION

  • Rakovník

Pracovní místo ( Vedoucí/prodavačka domácích potřeb ORION ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rakovník
Požadavky: zkušenosti s podobným typem prodeje alespoň 2 roky, znalost práce na PC - uživatelsky, ochota učit se nové prodejní postupy, schopnost vést tým (vedoucí(, obchodní duch, flexibilita, kreativita, dochvilnost, spolehlivost, zaměření na prodej. Práce s hotovostí, objednávání a příjem zboží. Podílení se na inventurách, dodržování interních předpisů společnosti
Nabízíme: motivující platové ohodnocení, práce ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti, práce v suchém a příjemném prostředí, příjemný kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: Prémie v případě plnění měsíčních limitů ve výši 2% nad rámec měsíčního limitu.
Kontakt: Tomáš Maloch, e-mail: tmaloch@orion.lit.cz
Volné místo vedoucí/prodavačka domácích potřeb orion pro lokalitu Rakovník.