veterinární lékař

Pracovní místo ( veterinární lékař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1787/47, Žižkov
kontakt: Kvasňovská Koudelková Marta MVDr., tel.: 725297641, e-mail: koudelkovaathomevet.cz
AJ komunikativně, řp. sk. B
zam. výhody: sleva na ošetření vlastních zvířat
Volné místo veterinární lékař pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zubní lékaři Místo výkonu práce: Husova č.p. 299/7 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 602 836 931 (8-18 hod.), e-mail: stevohetharsi@gmail.com Praxe v oboru výhodou, mladý kolektiv, péče o pacienty, náplň práce - upřesnění na ...
HÉTHÁRŠI zubní ordinace s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno včera

Veterinární technik/ošetřovatel koní Náplň práce - péče o koně. Fyzická náročnost. Volné místo veterinární technik/ošetřovatel koní pro lokalitu Zákolany.
EQUISERVIS, spol. s r.o. Zákolany, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI - náplň práce:montáž a kontrola elektromechanických součástek, POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav NABÍZÍME: čisté pracovní prostředí, automatizované výrobní linky, svozovou ...
KOSTAL CR, spol. s r.o. Zdice, Inzerováno před 2 dny