MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková

veterinární lékař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1787/47, Žižkov
kontakt: Kvasňovská Koudelková Marta MVDr., tel.: 725297641, e-mail: koudelkova@homevet.cz
AJ komunikativně, řp. sk. B
zam. výhody: sleva na ošetření vlastních zvířat
Volné místo veterinární lékař pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: veterinární lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková
Ulice: Jičínská 1787
Město: Praha
PSČ: 130 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková
E-mail: MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková
Telefon: +420 725 297 641

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MVDr. Marta Kvasňovská Koudelková