Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

svářeč CO2

Pracovní místo ( svářeč CO2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kvalifikační požadavky:
- znalost CO2 svařování; vyučen nebo středoškolské vzdělání v oboru; praxe min. 2 roky;
Náplň práce:
- svařování CO2 dle zadané výkresové dokumentace;
- pracovní poměr na dobu neurčitou;
Zaměstnanecké výhody, benefity:
- výborné platové podmínky a další benefity; práce na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ZÁMEČNÍK Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; ...
ZVVZ MACHINERY, a.s. Milevsko, Inzerováno před 2 dny

OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - TRAKTORISTA - ŘP skupiny T - praxe v oboru - svářečský průkaz výhodou Volné místo obsluha zemědělských strojů - traktorista pro lokalitu Jaroměřice nad Rokytnou.
BIOFARMA DoRa s.r.o. Jaroměřice nad Rokytnou, Inzerováno před 2 dny

provozní zámečník, údržbář, řidič, strojník min. vyučení - černé řemeslo; schopný opravář, údržbář; svářečský průkaz na obalenou elektrodu, popř. CO2 (EN výhodou); ŘP skup. C , profesní průkaz; strojnický průkaz výhodou - dle potřeby zaškolíme, doplníme; pracovní poměr na dobu určitou 6 ...
Karel Lenc Majdalena, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit