mechanik/údržbář

  • Strmilov

Pracovní místo ( mechanik/údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání
- praxe v opravě, údržbě a seřizování strojů a výrobních zařízení
- odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. (není podmínkou)
- technické povědomí, manuální zručnost
- ochota práce ve směnném provozu
Náplň práce:
- opravy a servis strojů a výrobních zařízení
- údržba a čištění strojů a výrobních zařízení
- seřizování strojů a výrobních zařízení
- vytváření jednoduchých přípravků
- činnosti spojené se správou budov a okolí
- drobné údržbářské práce v areálu
Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
- zaměstnanecké benefity (stravenky, životní pojištění, zdravotní volno)
- nástup dle dohody
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, třísměnná pracovní doba

Písemné nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu:
KORES PRAHA, spol. s r.o.
Nivka 336, 378 53 Strmilov
e-mail: L.hronzova@kores-praha.cz
Volné místo mechanik/údržbář pro lokalitu Strmilov.