PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-PP na dobu určitou (1 rok, poté možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou)
-Náplň práce: identifikace pozemků, analýzy majetkoprávních vztahů, komunikace s vlastníky/uživateli pozemků, řešení majetkoprávních vztahů k pozemkům, návrhy smluv a jejich projednání, projednání záměrů s dotčenými orgány, zajištění vyjádření a závazných stanovisek ve všech stupních projektové přípravy, zajištění povolení stavby
-Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání (v oboru krajinné inženýrství nebo vodní hospodářství výhodou) praxe min. 1 roky v oboru, orientace v zákonech: stavební zákon, zákon o ochraně přírody a krajiny, vodní zákon, správní řád, uživatelská znalost ArcGIS výhodou, ŘP skupiny B
-Nabízíme: zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu a zajímavém pracovním prostředí, po zapracování přizpůsobení pracovní doby potřebám zaměstnance, práci v kanceláři i terénu, pracoviště v Hradci Králové
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: sindlarova@sindlar.cz nebo telefonicky 495 402 560
Volné místo pracovník/-ice oddělení inženýrských sítí pro lokalitu Hradec Králové.