Lázně Poděbrady, a.s.

LÉKAŘ - INTERNISTA, DĚTSKÝ

Odeslat

Pracovní náplň
Atestace nutná!
Volné místo lékař - internista, dětský pro lokalitu Poděbrady.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ - INTERNISTA, DĚTSKÝ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Lázně Poděbrady, a.s.
Ulice: Jiřího náměstí 39
Město: Poděbrady
PSČ: 290 33

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hana Glanzová
E-mail: osobni@lazne-podebrady.cz
Telefon: +420 325 606 524

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lázně Poděbrady, a.s.