Hlavní účetní

  • Karviná

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vedení a správa kompletní účetní agendy
Zpracování měsíčních a ročních závěrek, spolupráce s auditory
Zpracování finančních výkazů
Výkaznictví pro mateřskou společnost
Spolupráce s externími finančními institucemi

Požadavky:
SŠ,VŠ vzdělání ekonomického směru
Znalost účetních standardů a legislativy
Aktivní znalost AJ
Praxi v účtárně min. 3 roky
MS Office na pokročilé úrovni, zejména MS Excel
Řidičský průkaz sk.B
Samostatnost, pečlivost, dobré organizační schopnosti

Nabízíme:
Pracovní smlouva na dobu určitou -1 rok, s možností prodloužení
Zaměstnání s možností odborného růstu
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu info@gscaltex-czech.com. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Karviná.