Úředník/ce registru vozidel a řidičů

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/ce registru vozidel a řidičů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb, 26. dubna 21/4, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Pracovní doba: v úřední dny Po a St od 7:30-17:00hod, v neúřední dny ÚT, ČT a PÁ od 6:30-14:00hod (pružná pracovní doba).
Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa Úředník/ce registru vozidel a řidičů.
Platová třída: 8
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka/úřednice podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- organizační a komunikační schopnosti,
- znalost zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu, v platném znění, rámcová znalost vyhlášky č. 21/2001 Sb., o řidičských průkazech a o registru řidičů, v platném znění),
- dobrá uživatelská znalost práce s PC,
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, pokud tuto zkoušku uchazeč již neabsolvoval.

Výhodou:
- praxe na úseku evidence řidičů,
- řidičské oprávnění skupiny B,
- osvědčení o odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti při správním rozhodování o řidičských průkazech.

Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu,
- pět týdnů dovolené,
- pružná pracovní doba,
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravenky, příspěvek na ošatné,