Mamed s.r.o.

LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE

Odeslat

Pracovní náplň
Životopisy zasílejte na email ekonom.mamed@seznam.cz. Odborné předpoklady dle zákona 378/2007 Sb. - vzdělání VŠ v oboru farmacie Vhodné i pro absolventy. Pracoviště: Kravařova 2, Prostějov
Volné místo lékárník / lékárnice pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Mamed s.r.o.
Ulice: Kravařova 191
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Čtvrtníčková
E-mail: Iveta Čtvrtníčková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mamed s.r.o.