Operátor testování v elektrotechnické výrobě

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor testování v elektrotechnické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
Řídí se výrobním plánem, technologickými a QA předpisy a pokyny vedoucího.
Provádí drobné opravy desek plošných spojů.
Testuje finální výrobky na příslušném testu dle pokynů členů test teamu.
Vede předepsané záznamy.

Směnnost: Dvousměnný provoz

Hrubá mzda: 18.000 - 20.000 Kč

Požadavky:
SOU/SŠ (nutnost obor elektrotechniky)
Znalost aplikací MS Office (Word, Excel)
Znalost elektronických součástek výhodou
Nutnost osvědčení - vyhláška č.50 o odborné způsobilosti v eletrotechnice (i neplatná)
Zkušenosti s pájením výhodou

Schopnosti:
Odpovědnost, pečlivost, samostatnost

Benefity pro zaměstnance:

o Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
o Příspěvek zaměstnavatele na stravování (výběr z 5ti jídel, cena od 22 Kč)
o Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
o Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
o Firemní akce, párty
o Čtvrtletní odměny
o Náborové příspěvky na vybrané pozice
o Odměny při pracovních a životních jubileích
o Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
o Pracovní oblečení + obuv
o Zajištění potřebného proškolení vyhlášky 50
Volné místo operátor testování v elektrotechnické výrobě pro lokalitu Kladno.