TECHNIK PŘÍPRAVY MaR

  • Most

Pracovní místo ( TECHNIK PŘÍPRAVY MaR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce:
- Příprava podkladů pro opravy a údržbu zařízení MaR
- Specifikace materiálu, náhradních dílů a funkčních celků MaR pro údržbu
- Identifikace závad v zařízení, koordinace při jejich odstraňování
- Zadávání práce dodavatelům a kontrolní činnost
- Správa dokumentace v elektronické i tištěné podobě
Požadujeme:
- ÚSO s praxí v oboru měření a regulace, elektrotechnika, automatizační technika
- Praxe pro složení zkoušky způsobilosti pro činnosti na elektrických zařízeních v rozsahu
§ 7 vyhl. č. 50/1978 Sb. do 1 000V
- Práce na PC - kancelářské aplikace Microsoft Outlook, Excel, Word. Dále Access, CAD, HELIOS Green - výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Logické myšlení a samostatné rozhodování
- Samostatnost při plnění úkolů
- Schopnost práce v týmu
- Orientace ve výkresové a technické dokumentaci MaR
- Znalost anglického jazyka - technická terminologie výhodou
- Předpoklady pro sledování a osvojování si nových trendů v oboru
NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc.
HLÁSIT SE: první kontakt e-mailem:
Praženicová Stanislava Bc., tel.: 777 972 799, e-mail: stanislava.prazenicova@ue.cz
Osobní jednání: Teplárenská č.p. 2, Komořany-po tel. domluvě.
Volné místo technik přípravy mar pro lokalitu Most.