vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu

  • Brno

Pracovní místo ( vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška do výběrového řízení:
strukturovaný životopis
motivační dopis (zkušenosti z waldorfského prostředí, motivace k práci ve waldorfské škole, představa o vedení školního družiny nebo klubu na waldorfské ZŠ) - upřednostňujeme ručně psaný dopis (naskenovaný)
zaslat do 14. 5. 2017 e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu: Waldorfská ZŠ a MŠ, Plovdivská 8, 616 00 Brno
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovory (2. polovina května), výběrové řízení bude uzavřeno nejpozději v červnu.

Podmínky pracovního poměru:
částečné úvazky
s nástupem od 28. 8. 2017 na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
odpolední družina
školní klub - 4x týdně po obědě cca 2 - 3 hod.
Pracovní úvazek zkrácený 10-30 hod. týdně

Požadujeme:
odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících (NUTNÉ)
doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia) nebo 1 rok praxe ve waldorfské škole
praxe s dětmi školního věku (pro školní klub s žáky 2. stupně)
zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:
příjemný pracovní kolektiv
možnost dalšího vzdělávání
Výše mzdy 17260 Kč/40 hod.
Volné místo vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu pro lokalitu Brno.