Asistent/ka insolvenčního správce se zaměřením na oddlužení

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka insolvenčního správce se zaměřením na oddlužení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemce prosíme o zasláni životopisu na uvedenou e-mailovou adresu.
Obsahem pracovní pozice je samostatné zpracování přidělených případů oddlužení včetně zadávání hromadných plateb prostřednictvím internetového bankovnictví. Jedná se o pozici, která předpokládá samostatnost, pečlivost a schopnost komplexního řešení zadaných úkolů.
Náplň práce:
odpovědnost za vedení insolvenčních spisů
odpovědnost za splnění úkolu v zákonem/soudem stanovených lhůtách
zpracování přihlášených pohledávek
příprava podkladů pro jednání
komunikace s dlužníky, soudy, věřiteli, úřady, bankami, zaměstnavateli…
výpočet výše splátek věřitelům a export platebních příkazů do banky
běžná administrativa a činnosti spojené s chodem menší kanceláře

Požadavky:
min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomický/právní směr výhoda)
znalost práce na PC (word, excel, internetové bankovnictví)
psaní všemi deseti (nutné!)
znalost pravopisu
pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
logické uvažování
aktivní přístup k řešení úkolů a smysl pro dotahování věcí do konce

Výhodou jsou pracovní zkušenost na obdobné pozici, orientace v právním prostředí (insolvence, exekuce, soudní či správní řízení).
Vybraní uchazeči budou telefonicky přizváni na písemnou část přijímacího řízení.
Volné místo asistent/ka insolvenčního správce se zaměřením na oddlužení pro lokalitu Brno.