THE3RS s.r.o.

Kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: kuchaři
Požadujeme znalost indických pokrmů a jejich přípravu
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, ubytování
Nástup: ihned na dobu určitou
Mzda: 17 000,- Kč
Kontakt: Roshan LAl, tel.: 774 086 178, e-mail: roshanlal033@gmail.com
Místo výkonu práce: THE3RS s.r.o., Mariánské údolí 131, Příbram II
Volné místo kuchaři pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: THE3RS s.r.o.
Ulice: Mariánské údolí 131
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: LAl Roshan
E-mail: LAl Roshan
Telefon: +420 774 086 178

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: THE3RS s.r.o.