OBCHODNÍK

  • Třebíč

Pracovní místo ( OBCHODNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme komunikativního a dobře naladěného obchodníka, který je orientován na výsledek a tah na branku.
Jsi aktivní, precizní a motivován k růstu a dalšímu vzdělávání? Pak hledáme právě tebe!

POŽADUJEME:
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace s novými a stávajícími klienty
- prezentaci služeb a řešení
- znalost či orientaci v možnostech grafických řešení (brandy, obaly, weby, e-shopy, tiskoviny, outdoor)
- znalost webových technologií (web, e-shop, aplikace)
- orientaci v online marketingu (SEO, PPC, FB)
- odpovědnost a samostatnost
- znalost MS Word, Excel, Powerpoint
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- fixní plat + vysoké provize z realizovaných obchodů
- práci na částečný nebo plný úvazek
- možnost měsíčního výdělku 20.000 - 50.000 Kč
- mladý, neformální a přátelský kolektiv
- možnost osobního i finančního růstu
- pomocnou ruku při zaškolení či dalším vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, penzijní připojištění, volná pracovní doba
Volné místo obchodník pro lokalitu Třebíč.