zástupce primáře oddělení gynekologie a porodnictví

Pracovní místo ( zástupce primáře oddělení gynekologie a porodnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
lékař/ka se specializací v oboru GaP na pozici zástupce primáře
Osobní kontakt možný o předchozí tel. domluvě.
Volné místo zástupce primáře oddělení gynekologie a porodnictví pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU GYNEKOLOGIE nabízíme práci na moderně vybavených pracovištích, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, možnost ubytování, výhodné platové podmínky, hlásit se u MUDr. Bronislava Sedláčka, náměstka pro LP, tel. č. 554 690 280, e - mail : ...
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Krnov, Inzerováno včera

Lékař /lékařka v gynekologii pracoviště v Bruntále a Rýmařově - pracovní místo je na gynekologické ambulanci. Požadujeme: ukončené VŠ, 5 roků praxe v oboru, odborná způsobilost dle zák. 95/2004, schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování, vystupování, ...
Podhorská nemocnice a.s. Rýmařov, Inzerováno včera

Lékař - chirurg, anesteziolog, internista, gynekolog, dětský lékař CZ-ISCO: 22129 Ostatní lékaři specialisté AKTUALIZACE 6.12.2018!!! Požadavky: VŠ fakulta všeobecného lékařství, Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. Pohotovostní služby - mimo jednosměnný provoz - odměňovány mimo mzdové rozpětí Zaměstnavatel ...
Jesenická nemocnice a.s. Jeseník, Inzerováno před 2 dny