Technomont Frýdek-Místek s.r.o.

FRÉZAŘI - HORIZONTÁŘI CNC STROJE WHN 13, W100

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:12/2/2019
Práce na HPP. Pracovní doba pondělí až pátek od 6.00-14.30 hod. Provoz jednosměnný. Požadujeme praxe min. 1 rok.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, penzijní připojištění, mimořádný bonus za pracovní aktivitu až 1000,- Kč/měsíc.
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně (Radniční 11, Frýdek) viz výše.
Volné místo frézaři - horizontáři cnc stroje whn 13, w100 pro lokalitu Paskov.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FRÉZAŘI - HORIZONTÁŘI CNC STROJE WHN 13, W100

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Technomont Frýdek-Místek s.r.o.
Ulice: Místecká 762
Město: Paskov
PSČ: 739 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Tošenovjanová
E-mail: martina.tosenovjanova@technomont.cz
Telefon: +420 558 900 726

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Technomont Frýdek-Místek s.r.o.