Telefonista/Telefonistka - Rozpočtář/Rozpočtářka

  • Jeseník

Pracovní místo ( Telefonista/Telefonistka - Rozpočtář/Rozpočtářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Chytrá pěna HS Group s.r.o., přední producent stříkaných polyuretanových izolací v ČR a SR, příjme spolupracovníka na pozici telefonist(k)a/rozpočtář(ka)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Stavební zaměření nebo praxe ve stavebnictví výhodou
- Dobrou znalost práce na PC a MS Office
- Kreativní myšlení a otevřenost k moderním technologiím

Vaše náplň práce:
- Administrativní činnost jakéhokoliv druhu
- Tvorba cenových kalkulací a rozpočtů
- Telefonická a emailová komunikace se zákazníky a obchodními zástupci

Nabízíme:
- Týmovou práci v mladém kolektivu
- Progresivní finanční bonusy z výsledků obchodního oddělení ve výši až 50% základního platu
- Nástupní plat 15 000 Kč / měsíc při HPP
- Zázemí moderní společnosti v dynamickém oboru stavebnictví
- Práci na HPP, případně na VPP a možný kariérní růst
- Pravidelné vzdělávání v oblasti nových technologií a materiálů

Místo výkonu práce Jeseník, nástup možný ihned.
Strukturované životopisy zasílejte na adresu sirancova@chytrapena.cz
Volné místo telefonista/telefonistka - rozpočtář/rozpočtářka pro lokalitu Jeseník.